Войти
Закрыть

Рейки на трамвайних коліях замінені!

Транспорт

Ми вже повідомляли, що 13 вересня 2023 року розпочалася заміна трамвайної колії на повороті з вулиці Грушевського на майдан Перемоги. Завершальний етап реконструкції зношених рейок на повороті трамвайні шляховики ЖТТУ здійснили з 26 на 27 вересня.

Відновлення асфальтового покриття заплановано на наступний тиждень.
Увага! Призупиняється рух трамваїв

---

У вівторок, 26 вересня 2023 року, з 19:30 призупиняється рух трамваїв. Працівники КП ТТУ проводять заміну колії на повороті з вулиці Михайла Грушевського на майдан Перемоги. Рух трамваїв буде відновлено після закінчення робіт.


Увага! Призупинено рух трамваїв

---

У четвер, 14 вересня 2023 року, з 10-ї години призупиняється рух трамваїв у зв’язку з усуненням аварії на водогоні. Комунальне підприємство «Житомирводоканал» виконує ремонтні роботи на проїжджій частині перетину вулиць Небесної Сотні та Лятошинського. Рух трамваїв буде відновлений по закінченні ремонту водогону.


Увага! Призупиняється рух трамваїв

Транспорт

У середу, 13 вересня 2023 року, КП ЖТТУ розпочне роботи із заміни рейок другої колії на повороті з вулиці Михайла Грушевського на майдан Перемоги.

З 8:00 буде тимчасово зупинено рух трамвая.

Просимо бути уважними і дотримуватися правил дорожнього руху.


Увага! Призупиняється рух трамваїв

Транспорт

11 вересня 2023 року з 10-ї години призупиняється рух трамваїв у зв’язку з усуненням аварії на водогоні. Комунальне підприємство «Житомирводоканал» виконує ремонтні роботи на проїжджій частині перетину вулиць Небесної Сотні та Лятошинського. Рух трамваїв буде відновлений по закінченні ремонту водогону.


Рейки однієї колії замінені!

---

Ми вже повідомляли, що на початку серпня 2023 року КП ЖТТУ розпочало заміну рейок однієї трамвайної колії на повороті з майдану Перемоги на вулицю Грушевського. Була подана схема перекриття руху автотранспорту та зони проведення робіт.

Усі підготовчі роботи проведені з 3 по 22 серпня. А з 22-го на 23-тє рейки замінені, рух трамвая відновлений.

На черзі — відновлення асфальтового покриття. А згодом розпочнеться заміна рейок другої колії.

22—23 серпня буде обмежений рух трамваїв

Транспорт

У зв'язку із заміною трамвайної колії, у вівторок, 22 серпня 2023 року, з 19:30, буде зупинений рух трамваю. Відновлення руху по трамвайному маршруті планується в середу, 23 серпня, після закінчення ремонтних робіт.

-----

Нагадуємо! У зв’язку з проведенням ремонтних робіт перекритий рух автомобільного транспорту в напрямах з вулиці Перемоги на вулицю М. Грушевського і з майдану Перемоги на вулицю М. Грушевського. Просимо водіїв бути уважними, не ігнорувати знак «В’їзд заборонено» 3.21 і дотримуватися правил дорожнього руху!

З третього серпня автомобільний рух буде перекритий

Транспорт

КП ЖТТУ повідомляє, що з 3 серпня 2023 року, о 8-й годині ранку, розпочинається ремонт трамвайної колії на перехресті майдану Перемоги і вулиці М.Грушевського.

У зв’язку з проведенням ремонтних робіт буде перекритий рух автомобільного транспорту в напрямах з вулиці Перемоги на вулицю М. Грушевського і з майдану Перемоги до вулиці М. Грушевського.

Просимо буди уважними і дотримуватися правил дорожнього руху!


В будущее В прошлое

Навигация